Вітаємо ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ Всеукраїнської кампанії "Дитячий екологічний парламент" на тему "Історія моєї школи"

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ Всеукраїнської кампанії Всеукраїнської дитячої спілки "Дитячий екологічний парламент" на тему "Історія моєї школи"
Глєба БЕХТЕРЕНКА, здобувача освіти 10-А класу, та його КЕРІВНИКІВ - Лєну КИР'ЯН, Катерину ЛЕВЧЕНКО та Тетяну ТАРАСОВУ, з І місцем! Висловлюємо ПОДЯКУ учителям Олені ТИМОШЕНКО, Ользі ЗАГОРУЛЬКО, Світлані КОРОТИЧ та Інні ЧЕРНОВІЙ за надання фото- та відеоматеріалів до цього STEM-проєкту! Висловлюємо слова вдячності заступникам директора - Наталії ЧЕЧНЬОВІЙ та Світлані ІЗЮМОВІЙ за надання архівних даних для розкриття теми проєкту. Ви -  справжня команда однодумців! Бажаємо ВСІМ натхнення, творчих успіхів та подальших звершень!