Вітаємо призерку ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН

We can be the best! Ми можемо бути кращими!

Вітаємо з перемогою у ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021н.р., ученицю 9-В класу Жураченко Марію, яка посіла ІІІ місце у секції "Зарубіжна література" (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства).

Участь у найбільшому інтелектуальному конкурсі для учнівської молоді нашої держави виявилася дуже відповідальним та, водночас, захоплюючим досвідом. Можливість поспілкуватися з найяскравішими юними дослідниками з усієї України значно розширила пізнавальні горизонти, сприяла формуванню вміння вести наукову дискусію та послужила потужним стимулом для подальших наукових пошуків.

постер