Другий день тижня іноземної мови

У школі триває тиждень іноземної мови. 9 квітня  учні 9-Б та 9-В класів зустрілися  з стажисткою з Парижа Алісою Кануні, яка  розповіла учням про особливості системи освіти Франції. Учні з великим задоволенням спілкувалися з носієм мови і сподіваються на подальшу співпрацю.

Було проведено майстерні – дискусії у 10-А, 10-Б та 10-В класі за темою «Виклики сучасного світу». Учні обговорили перспективи вибору різних професій у контексті змін на ринку праці та впливу ІТ технологій на існування деяких видів діяльності.

Учні 7А, 7-Б та 7-В класів позмагались у вікторині «Подорож Німеччиною».  Учні дізналися багато цікавої та нової інформації про найвідоміші та найпопулярніші визначні місця Німеччини. У багатьох учнів виникло бажання здійснити подорож до Німеччини, а саме до Берліну.

Гімназисти  8-А класу обговорили за круглим столом питання екологічних проблем у світі та шляхів їх вирішення та провели віртуальний тур «Один день у Лондоні». Налагодження ефективної співпраці з однокласниками, обговорення та пошук шляхів вирішення важливих проблем екологічної ситуації, такі цілі були досягнуті за круглим столом. Віртуальний тур дозволив зануритись у атмосферу весняного Лондону.