«Геліантус»-2018»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.11.2017 №1/9-646 «Про проведення VIII гри «Геліантус»-2017» та організацію IX гри «Геліантус»-2018», учні Запорізької гімназії № 71 з поглибленим вивченням іноземної мови брали участь 15 листопада 2018 року у ІX Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»-2018. Учасники конкурсу відповідали на цікаві питання з біології, хімії, фізики, географії, екології. Слід відзначити, що питання потребують не тільки теоретичних знань, а й вмінь їх застосувати на практиці. Завдання гри переважно пов'язані із сучасними досягненнями в галузі природознавчих наук, надбанням найкращих вчених-взірців сучасної науки, що дає учням змогу розширити свій кругозір, збагатити свої знання, підготуватися до складання тестових завдань. Природознавча гра дає учням можливість розкрити свої здібності, тому що гра сформована не тільки на знаннях предметів, а й логічному мисленні та уяві. Завдання були розподілені на декілька підтем: «Зв’язок та комунікація» «Палива та енергетика» «Здоров’я та діагностика» «Погода та клімат» Гра проводиться в один день в усіх НЗ України за однаковими завданнями для даної вікової групи учнів НЗ. Кожен учасник отримує завдання та бланк відповідей. На виконання завдань відводиться 90 хвилин.

У грі «Геліантус»-2018 взяли участь 59 учнів гімназії

Дякуємо за участь, пишаємося переможцями та бажаємо всім учасникам конкурсу поповнювати багаж своїх природничих знань. Запрошуємо до участі у грі «Геліантус» - 2019! Чекаємо на нові перемоги!

You can be the best!!!

Координатор гри "Геліантус" у Запорізькій гімназії №71, вчитель біології Ізюмова С.Л.