Четвертий день тижня іноземних мов.

У 1-х класах відбулося свято алфавіту ABC Party”, на яке учні запросили своїх батьків. Малюки показали, що вже добре вивчили всі англійські літери. Першачки співали пісні, розповідали вірші, скоромовки та навіть розв’язували приклади англійською мовою. Наші наймолодші школярики впевнено роблять свої перші кроки у вивчення англійської, то ж побажаємо їм подальших успіхів.

Учні 4-х класів взяли участь в інтеракливному заході “Природа навколо нас”. Спираючись на знання , отримані на уроках англійської мови, учні обговорювали навколишнє середовище. Діти опрацювали матеріали та зробили доповідь з наглядним матеріалом на цю тему. Учні продемонстрували проекти та вміло захистили їх.

5-ті класи презентували творчі роботи на такі теми: «Інтереси», «Захоплення», «Вподобання сучасних учнів». Проекти викликали жвавий обмін думками серед однокласників. Захід завершився врученням Дипломів учасника Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Олімпус.

Під час Тижня іноземних мов дві групи учнів восьмого класу провели віртуальну екскурсію по Лондону. Вони вибрали найбільш знакові памятки і склали свій власний маршрут. Презентація, створена учнем 8-А класу Міленчуком Арсенієм, завершила цю подорож.

Урок французької мови в 10-Б класі був присвячений творчості французької співачки Лари Фабіан. Учні познайомились з біографією Л.Фабіан і з великим задоволенням слухали її   чарівний голос.