НУШ: перші кроки, від ідеї до реалізації.

Дата події

20 березня 2019 року о 14.00 у Запорізькій гімназії № 71 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся майстер-клас «Гра по-новому, навчання по-іншому», в якому прийняли участь вчителі початкових класів та адміністрація гімназії.
Захід проводився з метою ознайомленнявчителів з практичним використанням вправ та ігр які грунтуються на діяльнісному та ігровому підходах та спрямовані на формування ключових компітентностей у дітей початкової школи.
Бажаємо нашим вчителям творчих досягнень у розбудові Нової Українькської Школи

НУШ: перші кроки, від ідеї до реалізації.

Дата події

20 березня 2019 року о 14.00 у Запорізькій гімназії № 71 Запорізької міської ради Запорізької області відбудеться майстер-клас «Гра по-новому, навчання по-іншому».

Святкування Шевченківських днів у 71-й

Дата події

Закінчилося святкування Шевченківських днів у 71-й. Ми уявно зазирнули в художню майстерню поета, розглянули загадковий арсенал , за допомогою якого звичайні слова ніби оживають і змушують кожного, хто їх чує, переживати ті самі почуття, які надихнули автора поетичних рядків.
Учні мали змогу проявити свої таланти в конкурсі ілюстрацій до творів митця, у створенні букетів і презентацій про життя і творчість Кобзаря. Літературна вікторина "Відомий і невідомий Шевченко" розкрила для школярів нові грані таланту митця

Поетичну весну в Запоріжжі розпочато

Дата події

Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...
Поетичну весну в Запоріжжі розпочато. До творчості долучилася учениця 6-Б класу Рогачова Ксенія (керівник Гутман Г.І.), яка взяла участь у Літературному фестивалі авторської поезії і пісні Вознесенівського району " На крилах мрій", що відбувся 19.03.2019 року в ЗНВК "Запорізька Січ".

Всеукраїнський конкурс з фізики "Левеня"

Дата події

Запрошуємо учнів 7-11 клссов взяти участь в Всеукраїнському конкурсі з фізики "Левеня", який відбудеться 3 квітня 2019 р.
Бажаємо успіхів!
Переможців конкурсу чекають призи!

Увага!

Дата події

Розпочинається математичній конкурс "Кенгуру-2019"
Змагання відбудуться 20.03.19 (середа) для 6х класів і 5-б;
21.03.19 (четвер) для 5х, 7х, 8х класів.
Дивіться зміни у розкладі.
Успіхів у змаганні!
Координатор в гімназії №71 Анісова О.М.

Вітаємо учасників конкурсу з німецької мови "Орлятко"

Дата події

За результатами конкурсу Запорізька гімназія № 71 отримала сертифікат за підтримку проекту та високий рівень професіоналізму в організації конкурсу в навчальному закладі. Відповідний сертифікат отримала вчитель німецької мови Іноземцева Н.І.

Учениця 6-А кл. Шкварченко Івана отримала "Срібний сертифікат", учень 6-А кл. Новиков Роман отримав «Бронзовий сертифікат». 22 учні отримали «Сертифікат учасника» та цікаві подарунки.

Тренінг для вчителів англійської мови

Дата події

На базі Запорізької гімназії №71 4-5 березня за ініціативою КЗ «ЗОІППО» ЗОР та під керівництвом старшого викладача кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Халемендик Надії Павлівни відбувся тренінг, присвячений особливостям оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи згідно вимог НУШ, в якому прийняли участь вчителі шкіл Запоріжжя та області, в тому числі два вчителя гімназії №71 – Шокотко І.М. та Ларікова І.О.

Увага!

Дата події

З 13.03.2019 р. випускники 11-х класів отримують у гімназії індивідуальні конверти, що містять сертифікат ЗНО, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень.

Нагадуємо про збереження та нерозголошення даних.

Вітаємо учасників олімпіади «Олімпус»!

Дата події

Вітаємо учасників (95 учнів 5-х класів та вчителів англійської мови) осінньої сесії Всеукраїнських олімпіад Інституту розвитку шкільної освіти "Олімпус" з англійської мови.

Учителі нагороджені дипломами за організацію олімпіади. Учні отримають дипломи учасників.